Fritz Rocca-Humpoletz *
(1894-1971) "Waldbach", signiert Fritz Rocca Humpoletz, datiert 1922, Öl auf Leinwand, 105 x 90 cm, gerahmt, geringe Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
12.09.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Fritz Rocca-Humpoletz *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 05.09. - 12.09.2012 |